خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود رمان عاشقانه
زیرمانیتوری مدیریتی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
والیبال
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
اشتراک مطالب

اشتراک مطالب

سوالات و جواب کنکور ریاضی 98


داوطلبان ریاضی بعد از برگزاری کنکور سراسری 98 منتظر انتشار سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی 98 خود هستند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سوالات کنکور ریاضی 98 و پاسخنامه کنکور ریاضی 98 هر دو بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . داوطلبان برای دریافت جواب سوالات کنکور ریاضی 98 باید به سایت مذکور به آدرس sangesh.org مراجعه کنند .

برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :www.heyvagroup.com/shownews/4183/دانلود-دفترچه-سوالات-و-پاسخنامه-کنکور-ریاضی-98.html


+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 16:29 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

سوالات و جواب کنکور انسانی 98

داوطلبان انسانی بعد از برگزاری کنکور سراسری 98 منتظر انتشار سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی 98 خود هستند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سوالات کنکور انسانی 98 و پاسخنامه کنکور انسانی 98 هر دو بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . داوطلبان برای دریافت جواب سوالات کنکور انسانی 98 باید به سایت مذکور به آدرس sangesh.org مراجعه کنند .

برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :www.heyvagroup.com/shownews/4182/دانلود-دفترچه-سوالات-و-پاسخنامه-کنکور-انسانی-98.html


+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 16:26 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

مدارک لازم برای شرکت در جلسه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98


همه داوطلبانی که به مصاحبه دکتری وزارت بهداشت در سال 98 دعوت شده اند ، می بایست مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری وزات بهداشت 98 را تهیه کرده و همراه داشته باشند . داوطلبان قبل از مراجعه به مصاحبه ، باید مدارک و مستندات اموزشی و پژوهشی خود را در سایت سنجش پزشکی بارگزاری نمایند و اصل همان مدارک مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 همراه ببرند . اما برخی دانشگاه ها علاوه بر مدارک مصاحبه دکتری علوم پزشکی 98 ، مدارکی دیگر را از داوطلبان درخواست می کنند . به نقل از سایت مشاوره دکتری وزارت بهداشت هیوا ، مراجعه داوطلبان به سایت دانشگاه های دعوت شده به مصاحبه از اهمیت بالایی برخوردار است .


برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :www.heyvagroup.com/shownews/4136/مدارک-مصاحبه-دکتری-وزارت-بهداشت-98.html+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 16:23 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

تاریخ و زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98


برای داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری وزارت بهداشت اطلاع از زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 بسیار مهم است . تاریخ مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 برای داوطلبان توسط مرکز سنجش پزشکی اعلام می شود . اما بنابر گفته سایت مشاوره آزمون دکتری وزارت بهداشت هیوا ، ممکن است دانشگاه های برگزار کننده مصاحبه اطلاعیه ای حاوی تغییر در ساعت تاریخ و زمان برگزاری جلسات مصاحبه در سایت خود منتشر کنند . زمان مصاحبه دکتری علوم پزشکی 98 احتمالا همانند سال گذشته در تیر ماه باشد . داوطلبانی که ترازشان ( نمره کل ) برابر یا بیشتر از حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری هر دانشگاه باشد ، مجوز شرکت در مصاحبه آن دانشگاه را اخذ کرده اند .


برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :www.heyvagroup.com/shownews/4135/زمان-مصاحبه-دکتری-وزارت-بهداشت-98.html


+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 16:19 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

شرایط شرکت در جلسه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98


همه داوطلبانی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 ثبت نام و شرکت کردند ، بعد از مشاهده نتایج اولیه این آزمون (( قبول مرحله اول )) شناخته شدند و با توجه به رشته امتحانی خود ، از میان کدرشته محلهای مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، فرما نتخاب رشته خود را تکمیل کردند ، در صورت کسب حدنصاب دعوت به مصاحبه می توانند در جلسه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 شرکت کنند . جدول امتیاز دهی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 هر سال تقریبا مشابه سال گذشته است و مواردی همچون تدریس ، طرح های تحقیقاتی ، سخنرانی ، اختراع ، اکتشاف و ... در آن به چشم می خورد . بنا بر گفته سایت مشاوره کنکور دکتری وزارت بهداشت هیوا ، داوطلبانی که به مصاحبه کدرشته محل های دانشگاه آزاد دعوت شدند ، می بایست با داشتن مدارک لازم به مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دانشگاه آزاد در زمان مقرر شده بروند .


برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :www.heyvagroup.com/shownews/4122/مصاحبه-دکتری-وزارت-بهداشت-98.html


+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 16:17 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

مشورت در خصوص 5 ساله شدن هنرستان ها در سال آینده


سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای اجرای قانون کاردانی پیوسته فنی و حرفه‌ ای‌ ها خبر داد و گفت: تعاملات مربوطه در حال انجام است و امیدواریم سال آینده به سرانجام برسد.

وی افزود: در حال رایزنی با دانشگاه فنی و حرفه‌ای هستیم تا هنرجویان ما در مقطع متوسطه دوم در شاخه فنی و حرفه‌ای ظرفیت‌های خوبی برای کاردانی پیوسته داشته باشند.


برای مطالعه ادامه این خبر روی لینک زیر کلیک کنید :
+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 14:50 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه فرهنگیان بهمن 97


به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، داوطلبان بعد از گذراندن مراحل انتخاب رشته و مصاحبه منتظر نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 97 هستند . اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 97 توسط سازمان سنجش انجام می شود و داوطلبان به منظور مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان بهمن 97 میبایست به سایت sanjesh.org مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتایج خود را مشاهده نمایند .

برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :


www.heyvagroup.com/shownews/4192/اعلام-نتایج-تکمیل-ظرفیت-دانشگاه-فرهنگیان-بهمن-97.html+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 11:16 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97


پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 داوطلبان می بایست منتظر اعلام نتایج این آزمون بوده و خود را برای حضور در کلاس های درس نیمسال دوم 97 - 98 آماده نمایند . در زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 کارنامه علمی داوطلب منتشر شده و طی آن محل قبولی وی مشخص می شود . به نقل از سایت مشاوره کارشناسی ارشد هیوا داوطلبان به منظور مشاهده نتایج ارشد فراگیر بهمن 97 می بایست در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایند . مهلت زمانی در نظر گرفته شده برای اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور 97 دهه اول بهمن ماه سال جاری می باشد که در دفترچه ثبت نام این آزمون به آن اشاره شده است . متقاضیان به منظور دریافت کارنامه خود در این مرحله می توانند از سه روش جستجو بر اساس اطلاعات ثبت نامی استفاده نمایند .
برای مطالعه متن کامل این خبر روی لینک زیر کلیک کنید :
+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 10:09 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

زمان و نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97


همه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 ثبت نام کرده و در جلسه آزمون حضور می یابند ، می توانند نتایج خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده کنند . در اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97 محل قبولی داوطلب مشخص شده و کارنامه ای برای او صادر می شود . به نقل از سایت مشاوره کنکور کارشناسی ارشد هیوا متقاضیان در دهه اول بهمن ماه می توانند نتایج ارشد فراگیر 97 را مشاهده نمایند . سازمان سنجش از سه روش این امکان را برای داوطلبان فراهم می کند . شماره داوطلبی ، شماره پرونده و شماره شناسنامه اطلاعاتی است که برای مشاهده نتایج ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97 به کار گرفته می شود .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 10:04 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98


بنابر گفته سایت مشاوره کنکور دکتری وزارت بهداشت هیوا ، احتمالا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 همانند سال گذشته در تیر ماه باشد . نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 بدین صورت است که می بایست در زمان مقرر شده به سایت سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir رفته و بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه و کدملی خود نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام کنید . بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 باید در صورتی که به مصاحبه دعوت شده اید ، مدارک مصاحبه دکتری را آماده نموده و در زمان و مکان اعلام شده حاضر شوید .


برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :


www.heyvagroup.com/shownews/2998/اعلام-نتایج-انتخاب-رشته-دکتری-وزارت-بهداشت.html
+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397ساعت 10:03 توسط sevda | | تعداد بازدید : 0